Katalog Najważniejszych Stron Internetowych
Katalog stron   Dodaj link   Dodaj artykuł   Administracja   Mapa  
 
Doradztwo  8
Finanse  6
Strony internetowe
Pokaż: Wszystko | Linki | Artykuły
Biznes RSS
Strony przedstawiające informacje biznesowe oraz firmy z różnych branż
Sortuj: Popularność | Nazwa | Ocena moderatora | Data | Page Rank Google | Yandex CY
21.
(0/0) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Zastanawiasz się jak zainwestować swoje zarobki? Bardzo dobrym rozwiązaniem są opcje binarne. Bazują one na prostych zasadach i dopuszczają inwestowanie wręcz osobom, które nie mają żadnej praktyki. Jedyne co powinniśmy zrobić to wybranie indeksu, określenie prawdopodobnego kierunku poruszania kwoty a później podjęcie decyzji jaką kwotę chcesz zakupić. Wszystkie te kroki możesz utworzyć przy pomocy specjalnej platformy, na którą powinniśmy się zarejestrować.
http://opcje-binarne.pl Link nie działa?
22.
(0/0) CY: 0 | Oceń | Komentarze
Zapraszamy na włoską ucztę do szczecińskiej restauracji La Fragola. Dzięki włoskiemu piecowi a także zawsze świeżym oraz przebranym substratom, pizze serwowane przez nas to autentyczna radość dla podniebienia! Zapraszamy do La Fragola!
http://www.lafragola.pl Link nie działa?
23.
(0/0) Page Rank: 1 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Najsmakowitsza pizza w Szczecinie? Wyłącznie w Tifoso! Przyjdź do nas i wybierz coś dla siebie z ponad czterdziestu typów pizzy lub stwórz swoją własną kompozycję. Oferujemy także ciekawe rabaty przy dostawie do domu.
http://tifoso.pl Link nie działa?
24.
(0/0) Page Rank: 2 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Romantyczny wieczór we dwoje pośrodku Puszczy Goleniowskiej? To możliwe w ośrodku Dental Spa Med! Serdecznie zapraszamy do fantastycznej strefy SPA, na masaże i inne zabiegi, pomagające uzupełnić zapasy sił.
http://www.dentalspamed.pl Link nie działa?
25.
(0/0) CY: 0 | Oceń | Komentarze
Nowe przedsiębiorstwo na rynku musi zaistnieć posród funkcjonujących już konkurentów, aby mogło tego dokonać musi przygotować atrakcyjny i wyjątkowo produkt lub usługę, oraz wprowadzić działania promocyjne oraz marketingowe, zapewniające firmie rozgłos oraz tzw. buzz. Launch produktu odbywa się tylko raz, dlatego skuteczna metoda pokazania potencjalnym odbiorcom czegoś nowego jest kluczowe. Należy sprawić, że zaczną się zastanawiać, czy to co się oferuje jest właśnie dla nich. Aby mieć na to wszystko środki należy także odpowiednio pomyśleć - pomóc może niezastąpiona Unia Europejska - wystarczy tylko trochę starań, dobry biznes plan i ciekawy pomysł, a będzie można uzyskać dotacje unijne.
http://dotacje.rejestr-firm.pl/ Link nie działa?
26.
(0/0) CY: 0 | Oceń | Komentarze
Firma Najda Consulting jest podmiotem gospodarczym, który trudni się wspieraniem w obszarze przeprowadzania inwestycji z pieniędzy unijnych. Funkcjonują na rynku od dekady firma pomaga uzyskać dotacje na inwestycje - także te największe - oraz skutecznie wprowadza je w życie. Konsulting Najda może poszczycić się zrealizowaniem mnóstwa projektów, które łącznie warte są około ćwierć miliarda złotych, zaś łączna wartość inwestycji to ponad 500 milionów PLN. Firma specjalizuje się szczególnie w pomocy jednostkom samorządu terytorialnego, działa także na rzecz przedsiębiorstw, które są średnie bądź małe, których dobre zaangażowanie oraz dobre pomysły poprawiają zdobycie finansowania z kasy Unii Europejskiej. Najda Consulting obsługuje także inwestorów, przeprowadza działania szkoleniowe i całościowo zarządza prowadzonymi projektami. Na stronie firmowej klienci oraz petenci mogą odszukać szczegółowe portfolio NC.
http://nowedotacjeunijne.eu Link nie działa?
27.
(0/0) CY: 0 | Oceń | Komentarze
Profi Credit należy do potężnej grupy finansowej, którą jest Profireal Group. Jest to ogólnoświatowa grupa licząca w Polsce więcej niż 60 placówek oraz dająca pracę niemal 2000 agentom finansowym. Firma pożyczkowa jaką jest Profi Credit to dynamicznie rozwijający się podmiot, który odnosi zaskakujące sukcesy. Obecnie znajduje się na drugim miejscu patrząć na zyski netto, pośród firm pozabankowych. Na przełomie marca i kwietnia uzyskała zyski liczone w mln złotych. Pośród swoich najistotniejszych rywali może wyznaczyć jedną z bardziej popularnych instytucji, którą jest Provident. Jest to działalność, o której prawie każdy słyszał, ponieważ jej działalność promocyjna była szeroko rozbudowana, a jej działania opierają się na obecności u klienów w domu. Profi Credit stawiając sobie większe wymogi nie bierze z niej przykładu i stara się zachęcić konsumentów własnym profesjonalizmem.
http://www.proficredit.eulotka.pl Link nie działa?
28.
(0/0) Page Rank: 4 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Studio graficzne Arsen Marchlewski jest to grupa młodych ludzi z otwartymi umysłami i masą propozycji na tworzenie oryginalnych projektów graficznych. Dlatego, jeżeli masz ochotę żeby Twoja firma zaistniała w Necie – zacznij współpracę ze studiem graficznym Arsen Marchlewski. Zapraszamy do kontaktu.
http://www.marchlewski.com.pl Link nie działa?
29.
(0/0) CY: 0 | Oceń | Komentarze
Uwielbiasz smacznie zjeść? Masz dość fast-foodów i zamerykanizowanego jadłospisu? Zapraszamy do Gospody u Renaty w Tanowie pod Szczecinem. Możesz zjeść tutaj wspaniałe dania tradycyjnej polskiej kuchni.
http://www.gospodaurenaty.pl Link nie działa?
30.
(0/0) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Cukiernia Czekoladowa to cudowne miejsce, w którym masz możliwość posmakować autentycznej czekolady. Czekoladowa ma w ofercie produkty pochodzące prosto od Adama Sowy. W menu znajdują się ciasta, ciasteczka oraz torty. Wizyta w Cukierni Czekoladowej to zawsze pamiętna przygoda dla Was i waszych dzieciaków.
http://www.czekoladowa.com Link nie działa?
Linki w kategorii: 40
Nowe linki
Z naszym katalogiem firm Firmy Regionalne znajdziesz informację na temat rożnych firm oraz usług.
NaszeŻycie.blogasek.pl to baza informacji oraz wskazówek, które dotyczą rodzajów świadczeń ubezpieczeniowych. Jesteśmy młodą witryną www, aczkolwiek uzyskaliśmy już dużo regularnych sympatyków. Charakteryzujemy się wiarygodnością oraz przydatnymi wiadomościami z branży ubezpieczeń. Rozpocznij używać nasz serwis i bądź na bieżąco z działem ubezpieczeniowym. Szczerze polecamy.
Blog dla ludzi, które chciałyby się wybawić przed ciężkimi kataklizmami naturalnymi. Poradzimy, które świadczenie warto wykupić. Nasz portal to pomocnik dla przezornych osób. Przeglądaj naszą witrynę i bądź na bieżąco z najświeższymi newsami ze świata finansów. Zapewniamy istotne publikacje. Serdecznie zapraszam na nasz blog. Jesteśmy przekonani, że będą państwo usatysfakcjonowani.
Nasz serwis wspomoże Cię w doborze odpowiedniego ubezpieczenia. Na rynku występuje niezliczona ilość takich świadczeń. Jednak wypada rozpatrzyć, czy wybrane ubezpieczenie jest niezbędne w naszej sytuacji. Dzięki nam wybierzesz najpożyteczniejsze ubezpieczenie dla siebie. Grupa, która administruje stronę oraz wydaje artykuły jest w pełni wykwalifikowana. To fachowcy z dużą praktyką.
Zakład zajmuje się usługami w zakresie porządkowania wszelakich rodzajów dokumentacji w archiwach urzędów państwowych oraz też niepaństwowych. Czynności mają charakter pojedynczego opracowywania zbioru podmiotu albo bieżącego porządkowania akt zebranych w przedsiębiorstwie. Zapewniamy profesjonalne podejście pracy oraz zachowanie wszystkich standardów związanych z naszymi usługami. Dysponujemy liczne referencje od różnych instytucji. Są one wyłącznie pozytywne co potwierdza rzetelność naszej pracy.